Main menu

Senior Developer

Jsi schopný vytvořit na základě stručného zadání koncepční návrh řešení? Snadno se orientuješ ve složitých systémech a umíš je ještě vylepšit? Pojď s námi vyvíjet nová řešení v oblasti databází, Business Intelligence a dalších aplikací.

V práci budeš využívat rozsáhlých zkušeností z oblastí

  • DWH, BI
  • návrh a vývoj software
  • komunikace s ostatními týmy (analytici/konzultanti, QA, technická podpora, zákazníci)

Dává ti to smysl? Ozvi se nám.

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za tvorbu technických specifikací a vývoj v přidělené oblasti
  • Návrh a provádění Unit testů
  • Participace na oponentuře kódu z ostatních oblastí
  • Participace na release procesu
  • Detailní návrh a optimalizace nových a/nebo existujících modulů
  • Detailní návrh API pro komunikaci mezi jednotlivými moduly

Požadované schopnosti

  • Rozsáhlé analytické schopnosti zejména v oblasti návrhu databázových aplikací
  • Schopnost produkovat kvalitní koncepční návrh aplikace na základě stručné zadávací dokumentace
  • Schopnost produkovat vysoce kvalitní dokumentaci kódu, ať již formální nebo "in-line" jako součást kódu
  • Rozsáhlé zkušenosti s následujícími nástroji/technologiemi:
    • Oracle Database
    • Business Intelligence
    • Oracle APEX
    • Java Script
    • Java
  • Velmi dobrá praktická znalost PL/SQL
  • Solidní základy v teorii programování, algoritmů a návrhu formálních datových struktur
  • Rozsáhlé komunikační dovednosti potřebné pro práci v týmu a případnou komunikaci se zástupci zákazníka
  • Schopnost orientace v prostředí zasahujících do více funkčních oblastí (architektura, QA, vývoj, atd.)

Vzdělání

Minimálně Bakalář, ideálně se zaměřením na Computer Science popř. odpovídající technický obor

CEOS Data s.r.o.
Technologická 375/3, 708 00, Ostrava-Pustkovec

jobs@ceosdata.com
Praha, Brno, Plzeň, Ostrava, Hradec Králové