Main menu

Senior DBA / Sysadmin

Jsi fakt machr přes databáze? Víš si rady i v situacích, kdy je support jejich dodavatele v koncích? Svěříme ti zodpovědnost za správu a údržbu vývojových, testovacích i produkčních databází.

V práci využiješ dlouhodobých praktických zkušeností z oblastí

  • Oracle DBA
  • DWH a BI
  • Linux
  • VMWare

Zní to dobře? Ozvi se nám.

Pracovní náplň

  • Denní správa a údržba vývojových, testovacích a produkčních databází
  • Participace na vývoji firemních DWH aplikací v oblasti optimalizace výkonu
  • Plánování a migrace dat mezi databázovými prostředími
  • Plánování a provádění instalace/upgrade databázového SW v prostředí Linux
  • Participace na QA a release procesu

Požadované schopnosti

  • Schopnost samostatné práce jako DBA s DWH a data-marty o velikostech 1 TB a více
  • Osobní důraz na kvalitu v prostředí provozu rozsáhlých databází s nutností dodržovat striktní SLA
  • Demonstrovatelné analytické schopnosti při řešení výkonnostních problémů
  • Rozsáhlé praktické a provozní zkušenosti s následujícími nástroji/technologiemi:
    • SQL
    • administrace Oracle Database 11g a vyšší
    • provoz VMWare vSphere
    • Linux
    • orientace v nových technologiích DWH (např. "sloupcové" databáze) je výhodou
    • praktická zkušenost z administrace Oracle Business Intelligence je výhodou
  • Komunikační dovednosti potřebné pro práci v týmu
  • Schopnost orientace v prostředí zasahujících do více funkčních oblastí (analýza problému, QA, vývoj, atd.)

Vzdělání

Minimálně Bakalář, ideálně se zaměřením na Computer Science popř. odpovídající technický obor

CEOS Data s.r.o.
Technologická 375/3, 708 00, Ostrava-Pustkovec

jobs@ceosdata.com
Praha, Brno, Plzeň, Ostrava, Hradec Králové